HOT-CHIP tagab teile unustamatu ja tuliselt terava kogemuse!

Valige variant

1X HOT-CHIP CHALLENGE 2.5G

9.90
Lisa korvi

3X HOT-CHIP CHALLENGE 2.5G

29.70
Lisa korvi

5X HOT-CHIP CHALLENGE 2.5G

49.50
Lisa korvi

Ideaalne unikaalseks
kingituseks

Esitage oma
sõpradele väljakutse

Võtke see peole

Tee oma partner
õnnelikuks

Korduma kippuvad küsimused

Mis on Hot-Chip?

Hot-Chip on maailma kuumimast tšillist valmistatud tortillakrõps, mis ärritab ka kõige tugevama natuuri suu. Hot-Chip Challenge on ainulaadne kogemus, mida enamik inimesi mäletab terve elu. Toode sobib suurepäraselt väljakutseks sõpradele, koostööpartneritele või originaalseks kingituseks.

Maailma kuumima tšilliga maitsestatud maisitortillakrõps. Koostis: maisijahu (79%), päevalilleõli, Carolina Reaperi vürts, Trinidad Scorpion Moruga vürts, sool (0,9%), aktiivsüsi.

Sobib veganitele.

Kui kaua tunnen teravust?

Intensiivne teravustunne võtab aega umbes 10-20 minutit, kuid te ei unusta seda kogemust.

Kui palju SHU-d sellel on?

Carolina Reaperi SHU väärtus jääb 1,8-2,2 miljoni vahele. Carolina Reaper on ametlikult maailma teravaim tšilli.
Hot-Chip sisaldab suures protsendis seda tšillit

Kas see võib kahjustada mu tervist?

Inimesed, kes julgevad Hot-Chipi proovida, võivad lühikese aja jooksul kogeda tugevat põletust suus, nägemise hägustumist või hingamisraskusi, mis on sarnane teiste teravate tšilli toodetele. Toode ei sobi lastele, rasedatele ja imetavatele naistele. Vältige tarbimist, kui olete kapsaitsiini suhtes allergiline või teil on üldiselt terviseprobleeme.

Mitu tükki on ühes pakis?

Karbi sees on äärmiselt terav tortillakrõps. Tegemist ei ole tavalise kartulikrõpsukotiga teleka vaatamiseks, vaid igast tükist eraldi käsitööna valminud töö. Läbi käsitöö saavutame paraja teravuse kvaliteedi. Samuti on tagatud, et iga tortillakrõps on terve. Tortillakrõps on pakendatud originaalsesse toidunõusse. Kõik see on pakendatud ilusasse kirstu kujulisse pakendisse.

Hot Chip Challenge: väljakutse kõige julgematele inimestele

Mis on ikkagi Hot Chip?

Hot-Chip on maailma kuumim tortillakrõps. Tegemist on klassikaliste tortillakrõpsudega, mis esmapilgul võivad tunduda nagu kõik teised. Tänu ainulaadsele vürtside segule on see maailma kuumim tortillakrõpsuga ja selle tarbimine sööbib teie mällu kogu eluks.

Tšilli jõud ründab kõigepealt teie keelt ja levib järk-järgult üle kogu keha. See lihtsalt ei tööta ilma pisarate ja higita.

Kui kaua tunnen teravust? 

Vürtsid, mida meie krõpsudest leiate, pärinevad Carolina Reaperilt – tšillipipra kuningannalt. Scoville’i skaalal ulatub selle tulisus kuni 2 200 000 SHU-ni, mis teeb sellest õigusega maailma kuumima tšillipipra. Kõige tipuks lisasime Trinidad Moruga skorpionipipra vürtse, mis on veel üks kuumim pipar maailmas!

Valmistage ette esmaabi piima ja leiva näol. Peale krõpsu söömist algab tõeliselt metsik sõit, mis sinu vaatevinklist ei lõpe. Kuid võite olla rahul sellega, et kõige intensiivsem ja kipitavam põletus kestab 5-10 minutit.

Kui selle käigus avastad, et enam ei jaksa, võid proovida leiba ja piima. Need kaks asja võivad põlemise intensiivsust vähendada.

Hot Chip ei tee sulle haiget

Küll aga võib juhtuda, et tarbimise ajal on sul nägemine hägune, sul on raskem hingata ja oled liitrites higist läbimärg.

Kuid see on tšilli söömisel üsna tavaline. Kuid kui keegi peaks seda väljakutset vältima, siis on see rasedad ja imetavad naised, lapsed, kõhuprobleemidega inimesed või lühidalt need, kes kitsendavad mõnda pikaajalist raskust.

Hot Chip väljakutse

Väljakutsed ja katsed süüa kõige kuumemat tortillakrõpsu on tänapäeval populaarsed kogu maailmas. Teiste tuntud tootjate hulka kuuluvad näiteks Ameerika Paqui või JOLOCHIP või muud kuumad hitid. Kui te ei kavatse kontinendi piiridest kaugemale seigelda, siis valige kindlasti Hot-Chip.

Meie tortillakrõps on tõesti kuumim ja selle tõestuseks on üle 250 000 ühiku, mida müüakse kogu Euroopas. Populaarsust kinnitavad ka väljakutsevideod Youtube’is, millel on kokku üle 20 miljoni vaatamise!

Kust saada Hot Chipi?

Ärge kunagi otsige asendajaid ja valige ainus ja tõeliselt kuumim tortillakrõps, st Hot-Chipi oma. Ainult meie saame garanteerida, et saate täpselt selle, mida otsite. Kogu tootmisprotsessi eest hoolitseme ise. Paneme ülimalt hoolt kvaliteedi eest ja ainult meiega kogete maailma kuumima tšilli väge.