Tulime turule ainulaadse HOT-CHIP Challenge tootega. HOT-CHIP Challenge on maailma kuumimatest paprikatest valmistatud tortillakrõpsud. Tänu sellele väljakutsele õnnestus ettevõttel 2020. aasta lõpus laieneda teistesse Euroopa turgudele. Meie fookus ei ole aga ainult sellel väljakutsel, vaid oleme tõelised tšilli armastajad ja austajad, Seetõttu keskendume nüüd esmaklassiliste tšillitoodete turustamisele.

Meie toodete hulgas on maitseained, paprikad, moosid, siirupid, kastmed, kõrge valgusisaldusega krõpsud ja palju muud. Meie tootekujundus järgib HOT-CHIP Challenge'i põhikontseptsiooni ja on pakitud esmaklassilisse ökoloogilisse pakendisse. Jälgime hoolikalt oma toodete kvaliteeti. Meie eesmärk ei ole toota suurt hulka tooteid, keskendume väikeste seeriate tootmisele, et saaksime ise säilitada parimat kvaliteeti. Seetõttu on mõned meie tooted saadaval ainult hooajal, kui nende värsked koostisosad on saadaval. Usume, et tulevik peitub väikestes seeriates, kohapeal ja ökoloogiliselt toodetud toodetes.

Miks tšilli? Tšilli kasulikkus tervisele.

Lisaks tšillipipra spetsiifilisele tulisusele huvitab meid ka nende kasulikkus tervisele. Uurime neid eeliseid hoolikalt ja pakume oma klientidele igapäevaseks tarbimiseks maitsvate toodetena. Tšilli peamised tervisega seotud eelised on näiteks:

  • Tšilli regulaarne kasutamine soodustab vereringet, kiirendab ainevahetust.
  • Samuti aitab see kaasa kaalulangusele, toetades seedimist.
  • Indiaanlased kasutasid seda palaviku korral, et temperatuuri alandada. See aitas neil ka libiidot stimuleerida.
  • Paprikal on valuvaigistav toime – nad toimivad tegelikult valuvaigistina. Samuti aitavad need alandada vere kolesteroolitaset.
  • Nad parandavad reumaatilisi seisundeid. Nad detoksifitseerivad soolestikku. Kapsaitsiin vähendab ka insuliini kogust kehas pärast sööki, olles seega kasulik diabeetikutele.
    Tšillipipra vürtsikas maitse vähendab magusa ja rasvase toidu isu.
  • Need parandavad tuju, sest suurendavad endorfiinide tootmist ja ka serotoniini – õnnetunnet tekitavate hormoonide – taset.

Ökoloogia ja puude istutamine

Kasutame kõikide toodete puhul kõige ökoloogilisemat lähenemist ja pakendeid. Püüame leida uusi lähenemisviise ökoloogilise pakendi lahenduses ja üleüldist jätkusuutlikku lähenemist oma äritegevusele. Lisaks ökoloogiliste pakendite kasutamisele aitame loodust vahetult puude istutamisega.