Hot-Chip’st tellides on Teil 3 võimalust, kuidas pakk kätte saada:

 

SMARTPOST PAKIAUTOMAAT
(4,19€). Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel. NB! Tasuta transport ostudel alates 49€

Smartpost pakiautomaadid asuvad üle Eesti erinevates kohtades ja seda paki kohaletoimetamise viisi kasutades saate valida endale kõige mugavama automaadi asukoha.

Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva. Kui sooritate ostu pärast kella 15:00, saadetakse pakk välja järgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud väljastatakse saatmiseks järgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad

Automaatide täitmise kellaajad

OMNIVA PAKIAUTOMAAT
(4.19€). Eesti suurim pakiautomaadivõrgustik, avatud 24/7. NB! Tasuta transport ostudel alates 49€

Omniva pakiautomaadi kasutamiseks pole Sul vaja siseneda kaubanduskeskusesse ja pääsed pakiautomaadile kergelt ligi nii auto kui jalgratta, nii lapsevankri kui koeraga. Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva. Peale teavitava SMS-i saamist mine pakiautomaadi juurde, sisesta SMS-iga saadetud uksekood ning võta pakk välja ja sulge uks. Kui sooritate ostu pärast kella 15:00, saadetakse pakk välja järgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud väljastatakse saatmiseks järgmisel tööpäeval.

Omniva pakiautomaatide asukohad

DPD PICKUP PAKIAUTOMAAT VÕI PAKIPOOD
(4,19€). Jõudsalt laienev ja mugavate asukohtadega pakivõrgustik Eestis. NB! Tasuta transport ostudel alates 49€

Pickup on üle Eesti DPD pakiautomaatidest ja pakipoodidest koosnev võrgustik, kust paki kättesaamine on lihtne ja mugav! Kohaletoimetamine 1-2 tööpäeva. Kui sooritate ostu pärast kella 15:00, saadetakse pakk välja järgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud väljastatakse saatmiseks järgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine

Paki saabumisest teavitatakse teid SMS teel, milles on toodud paki kättesaamiseks vajalik PIN-koodi. Meeldivaid ja mugavaid oste!

Pickup punktide asukohad