Mis on karbis?

  • HOT-CHIP Challenge R.I.P.
  • Kaitsekinnas
  • Tätoveering "SURVIVED"
  • Kleebis
  • Tunnistus

HOT-CHIP Challenge on tortillakrõps, mis on valmistatud maailma kuumimast vürtsist, et piinata ka kõige karmima maitsega. See on ainulaadne kogemus, mida enamik inimesi ei unusta kunagi. See toode sobib suurepäraselt väljakutseks sõprade, partnerite vahel või originaalseks kingituseks. See vastab soovitatud uutele ohutu kapsaitsiini piirnormidele.

HOIATUS: KÕRGE KAPSAITSIINI SISU! Toode ei ole mõeldud lastele, rasedatele ja imetavatele naistele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige tarbimist, kui olete kapsaitsiini suhtes allergiline või teil on terviseprobleeme (eriti seedetrakti probleemid, maohaavandid või südame-veresoonkonna haigused). Vältige tühja kõhuga söömist. Tarbimise ajal soovitame tungivalt kasutada pakendis sisalduvaid kaitsekindaid ja vältida gaseeritud jookide joomist. Kui teil on pärast tarbimist pikaajaline hingamisraskus, pöörduge arsti poole. Soovitatav serveerimine on pool tortillakrõpsust. Vürtsikuse jahutamiseks soovitame juua piima või süüa piimatooteid. Mõelge hoolikalt, kas saate tõesti hakkama kõrge vürtsikuse tasemega.

Koostisosad: maisijahu 72%, päevalilleõli, hot-chip challenge® mix 6% (sool, jaanilõikaja, trinidad moruga skorpion, naga bhut jolokia, habanero, musta pipra ekstrakt, looduslik aroom, maltodekstriin, looduslik värvaine: kuivatatud peedijuuremahl).

Hoida jahedas ja kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Kõlblikkusaeg: vaata kuupäeva tagaküljel.

Sobib veganitele. Gluteenivaba.

Kaal: 2,5 g.

Valige variant

1X HOT-CHIP CHALLENGE 2.5G

9.90
Lisa korvi

3X HOT-CHIP CHALLENGE 2.5G

29.70
Lisa korvi

5X HOT-CHIP CHALLENGE 2.5G

49.50
Lisa korvi